Burning Hot Graj online Graj online

Burning Hot

  • burning hot logo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Burning Hot za darmo

Jeśli lubisz oldschoolowy motyw owocowych symboli, to Burning Hot automat z EGT (Euro Games Technology) jest jednym z najgorętszych automatów do gry w tym roku. Możesz wygrać wiele cztero i pięciocyfrowych nagród za wpięcie swoich ulubionych owoców, takich jak melony, wiśnie, pomarańcze, winogrona i cytryny, a Lucky 7’s, Lucky Stars i 4-Leafed Shamrocks to tylko niektóre z szczęśliwych symboli, które mogą nagrodzić poważne nagrody.

Z tego naprawdę “hot” automatu mogą korzystać wszyscy gracze, ponieważ istnieje mnóstwo zakładów na kredyty i wartości kredytów, które można łączyć w sposób odpowiadający Twoim osobistym preferencjom. Możesz nawet grać w Burning Hot demo na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym w dowolnych witrynach kasyn zasilanych przez EGT, kiedykolwiek i gdziekolwiek zapragniesz.

Symbole i wypłaty w automacie do gry Burning Hot

Format gry oferuje 5 rolek z 5 liniami wypłat. W Burning Hot online znajdziesz takie motywy jak Bells, Classic, Clovers, Fruits, Sevens, Stars i jeszcze więcej.

Możesz mieć szczęście w dowolnym momencie, a wszystkie automaty owocowe ulubione i szczęśliwe symbole mogą być przyznawane losowo od pierwszego zakręcenia w Burning Hot automat do gry. Do wyboru jest mnóstwo dojrzałych wiśni, pomarańczy, cytryn i śliwek, które mogą wypłacić nagrody w wysokości do 2000 monet. Możesz również walczyć o podwójne wygrane –  jednocześnie możesz wycisnąć do 10 000 monet zarówno z melonów, jak i winogron. Jednak to Lucky 7 znajdują się na szczycie listy życzeń z główną nagrodą w wysokości do 60 000 monet.

W grze Burning Hot bez rejestracji można również znaleźć 3 Bonusowe Symbole, a są nimi:

  • Rozproszona Gwiazda (może Cię olśnić wygranymi nawet 2000 monet za zaledwie 3 Gwiazdy)
  • Rozproszony Znak Dolara (5x Rozproszonego Dolara może wygrać do 10 000 monet)
  • Szczęśliwe 4-listne koniczynki.

Tymczasem szczęśliwa 4-listna koniczyna jest dzikim symbolem gry i zastąpi wszystkie inne symbole podstawowe na bębnach 2, 3 i 4, aby spróbować stworzyć wiele wygranych w tabeli wypłat.

Jeśli jesteś poważnym graczem, zechcesz wziąć swoje nagrody do funkcji Double-Up Gamble, gdzie prawidłowe przewidywanie, czy karta do gry kasyno online będzie czerwona czy czarna, podwoi twoją nagrodę. Możesz jednak spróbować podwoić swoją nagrodę 5 razy, co oznacza, że ​​możesz zamienić nawet 2000 na 64 000 nagród monetarnych.

Podstawowe zasady automatu Burning Hot za darmo

RTP (Return to Player) dla tej gry wynosi 95%. Zwrot ten jest raczej niski i uważa się, że jest on poniżej średniej dla automatu online. Teoretycznie oznacza to, że za każde 100 € postawione w grze oczekiwana wypłata wyniesie 95 €. Jednak RTP w Burning Hot gra jest obliczany na milionach spinów darmowych, co oznacza, że ​​moc wyjściowa dla każdego spinu jest zawsze losowa.

Najwyższa możliwa wypłata dla tego automatu to 1200x Twój całkowity zakład, który jest raczej niski i nie może dać naprawdę dużych wygranych, ale często ma większą częstotliwość małych wygranych. Maksymalna możliwa wygrana jest również obliczana na podstawie dużej liczby obrotów, często miliarda obrotów.

Dostępne Bonusy w Burning Hot na prawdziwe pieniądze

Ten automat ma kilka funkcji, w tym Expanding Wilds, Jackpot, Stacked Symbols, Wilds i wiele innych. W grze niestety nie występują żadne dodatkowe bonusy. Jeśli chcesz wygrać naprawdę duże pieniądze, możesz być szczęściarzem, ponieważ ta gra oferuje naprawdę “hot” wygraną.

Szczegóły gry