Treasure Jewels Graj online Graj online

Treasure Jewels

  • treasure jewels slot
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Treasure Jewels – darmowy automat do gry

Treasure Jewels automat to produkt od dobrze znanego producenta maszyn kasynowych –  Novomatic. Ten 5-bębnowy slot jest dość popularny w kasynach online, które oferują możliwość zagrania jak za darmo, tak i na pieniądze.

W pierwszej kolejności należy nam zwrócić na współczynnik RTP, który wynosi teoretycznie 97,57%, co w porównaniu ze średnią innych slotów wynoszącą ok. 95-96% stawia ten automat na dobrym miejscu.

Treasure Jewels – Ogólne specyfikacje

Gra Treasure Jewels demo posiada 5 bębnów oraz 9 linii wygrywających (maksymalna liczba). Tematyka obrazków skupia się na kosztownych przedmiotach – diamentach, biżuterii. Na bębnach możemy ujrzeć różnorodne szlachetne kamienie jak i drogocenne przedmioty jak korona, stosy banknotów. Obstawiając stawkę wraz z tymi właśnie symbolami, możesz zdobyć wygraną na 1 linii, 3, 5 lub 7 a nawet 9 liniach. Wszystko zależy od Ciebie – możesz dokonać wyboru co do liczby.

  • Minimalny zakład na jedną linię to 1.
  • Maksymalny zakład na jedną linię to 100.

Maksymalna stawka jednorazowa przy wyborze 9 linii to 900.

Zasady i funkcje gry Treasure Jewels

W porównaniu do innych tego typu gier, każda z kombinacji symboli ma swoją określoną wartość. Zanim zaczniemy grę, warto przyjrzeć się statystykom dotyczących wygranych. Przelicznik nagród w Treasure Jewels online oraz ogólne zasady gry są wyjątkowo klarowne i zrozumiałe dla każdego gracza. Wielu graczy doceniło innowacyjność i intuicyjność gry Treasure Jewels za darmo – Novomatic oferuje swoim graczom atrakcyjną rozrywkę, wzbogaconą o wiele specjalnych funkcji.

Funkcja Autoplay w Treasure Jewels na prawdziwe pieniądze jest jednym z punktów, który szczególnie zasługuje na uwagę. Gracz nie musi skupiać się na wciskaniu przycisku play – automat do gry robi to za ciebie!

Jeśli chodzi o symbole, najbardziej pożądanym i wartościowym elementem jest skrzynia ze skarbem. Pełni ona funkcję symbolu Wild (może zastąpić każdy symbol, tak aby trafić zwycięską kombinację), możemy również za pomocą tego symbolu pomnożyć naszą wygraną w Treasure Jewels gra.

Współczynnik wygranej w zależności od trafionego symbolu i linii wygrywających przy wartości zakładu, wynoszącej 1, kształtuje się następująco:

Symbol 3 w linii wygrywającej 4 w linii wygrywającej 5 w linii wygrywającej
Fioletowy Kamień 5,00 25,00 100,00
Zielony Kamień 5,00 25,00 100,00
Stos dolarów 20,00 100,00 500,00
Czerwony Klejnot 10,00 50,00 200,00
Niebieski Klejnot 10,00 50,00 200,00
Sztaby ze złota 20,00 100,00 500,00
Korona 50,00 500,00 2500,00

Promocje i bonusy Treasure Jewels

Niestety fani wszelkich bonusów będą zawiedzeni – gra Treasure Jewels bez rejestracji nie oferuje bonusów typu jackpot. Niemniej jednak, po każdej wygranej istnieje możliwość gamble/risk. Po prostu kliknij „Gamble”, gdy wygrasz, a zobaczysz drugi ekran, na którym karta do gry miga z czarnego na czerwony. Kliknij czarny lub czerwony przycisk we właściwym czasie, aby podwoić wartość swojej ostatniej wygranej, po czym będziesz mógł kliknąć ponownie, aby poczwórnie zwiększyć wartość i tak dalej. Ale jeżeli klikniesz w niewłaściwym momencie, jest ryzyko, że stracisz poprzednią nagrodę i wrócisz do głównej gry. Niemniej jednak, Treasure Jewels automat do gry jest warty wypróbowania!

Szczegóły gry